Yenice’de, sorunlar ve istekler masaya yatırıldı

 / İLÇELER

Vatandaşların kamu hizmetlerinden en hızlı ve etkin bir şekilde yararlanmaları, müracaatlarını beklemeden, talep ve isteklerini doğrudan mülki idari amirle temas kurmak suretiyle iletebilmeleri amacıyla, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun imzasıyla tüm il ve ilçelere gönderilen genelge gereğince, her ay yapılması talimatı verilen “Vatandaşla Buluşma Toplantısı” Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, başkanlığında yapıldı.

Vatandaşla Buluşma Toplantısı’na, Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Karabük Afad İl Müdürü Dr. Gazanfer Erbay, Yenice Emniyet Amiri Nuri Turan, daire müdürleri, kurum amirleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yenice’nin Özal Mahallesinde gerçekleştirilen toplantıda, protokol üyeleri, vatandaşların ve muhtarların sorun ve taleplerini alarak sorularını cevapladı.

Vatandaşların ve muhtarların dile getirdiği ve talep ettiği sorunların, bir kısmı mahallinde daire amirleri ile birlikte çözülürken, bir kısmı da ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde çözüme kavuşturulmak üzere not alındı.

Kaymakam Demirel ise, halkla bir araya gelerek ilçe sorunlarını konuşmak ve çözüme kavuşturmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek, vatandaşların rahat ve huzurlu bir hayat sürmelerini sağlamak amacıyla iletilen bütün sorunların imkânlar ölçüsünde sonuçlandırılacağını kaydetti.

Demirel, toplantı sonunda katılımlarından dolayı, muhtarlara ve vatandaşlara teşekkür etti.
Toplantıya katılan mahalle sakinleri ve muhtarlar, her ay yapılan buluşma toplantılarının, s

  01 Haziran 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 529423

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.