Esnafa Ücretsiz Fiyat Etiketi

 / İLÇELER

Eskipazar ilçemizde zabıta ekipleri tarafından, kapalı pazar yerinde hizmet veren esnafa ücretsiz olarak fiyat etiketi dağıtıldı. Bu uygulamanın çok güzel olduğunu kaydeden pazarcı esnafları, etiketleri ücretsiz olarak kendilerine dağıttırdığı için Belediye Başkanı Mustafa Yarkan’a teşekkür ettiler.

Eskipazar Belediye Zabıta Amirliği ekipleri, kapalı pazar yerinde hizmet veren esnafa ücretsiz olarak fiyat etiketi dağıtımı yaptı.

Sağlıklı, gürültüsüz bir alışveriş ve tüketici haklarının korunması için meyve, sebze ve gıda satışı yapan tüm pazar esnafına, her bir ürün için 1608 Sayılı Pazar Yeri Yönetmeliği gereği fiyat etiketi uygulaması zorunluluğu getirildi.

Üzerinde “Eskipazar Belediyesi logosu, ürünün adı ve fiyatı” yazılarının bulunduğu plastik etiketler Perşembe pazarında Belediye Zabıta amirliği personeli tarafından tüm tezgahlar tek tek gezilerek esnaflara ücretsiz olarak teslim edildi.Bu uygulamanın çok güzel olduğunu kaydeden pazarcı esnafları, etiketleri ücretsiz olarak kendilerine dağıttırdığı için Belediye Başkanı Mustafa Yarkan’a teşekkür ettiler.(Karabukaçıksöz)

  22 Temmuz 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 557963

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.