Çeber, Muhtarlar İle Birarada!

 / GÜNCEL

Vali Kemal Çeber, Karabük Öğretmenevi toplantı salonunda mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Çeber, her fırsatta dile getirdiği: “Herkes benim mesai arkadaşım dediğim zaman hepiniz bu konsepte girmiş oluyorsunuz.” sözlerini tekrarlayarak başladığı konuşmasında, “Karabük’te göreve başlayalı bugün bir ay doluyor ama resmi anlamda üçüncü haftayı  dolduruyorum kıymetli muhtarlarım. Göreve başladığımda arkadaşlarıma verdiğim ilk talimat, görebildiğim kadar çok muhtarımızı görüp, bir an önce onlarla tanışma arzumu iletmiştim. Bu minvalde ilçelerimizde meslektaşlarınızla görüştüm. Sizler de takip ediyorsunuzdur yoğunluktan dolayı bu toplantımız biraz gecikti. Her toplantıda söyleniyordur ama belki de pek hissedilmeyen önemini bu vesileyle biraz daha hissetmek ve sizlere hissettirmek istiyorum. Sizler; mahallelerde,köylerde, elimiz- ayağımız, gözümüz-kulağımızsınız. Sizleri dinlediğim de bizim mahalle veya köy halkını dinliyormuşuz gibi hissetmemiz lazım. Yoğunluğumu atlattığımda sizlerle mahallelerimizde ve köylerimizde daha sık beraber olacağız. Daire amiri arkadaşlarımızla burada paylaşmak istediğimiz şeyleri paylaşalım, ben daha çok sizleri dinlemeyi tercih ediyorum.”diye konuştu.

Önceki toplantılarda muhtarlarımız tarafından dile getirilen sorunların aşamaları hakkında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun tarafından genel bilgilerin verildiği toplantı mahalle ve köy muhtarlarımızın yeni taleplerini dile getirmelerinin ardından sona erdi.

Toplantıya Vali Kemal Çeber’in yanı sıra İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Jandarma Komutanı Vekili Asayiş Şube Müdürü Şener Şen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Genel Meclis Üyeleri, kurum müdürleri, Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı İbrahim Harmanbaşı, Köy Muhtarları Dernek Başkanı Enver Kemik ile mahalle ve köy muhtarları katıldı.(Karabukaçıksöz)

  27 Temmuz 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 16348

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.