KBÜ`ye Uluslararası Ziyaretler Devam Ediyor

 / EĞİTİM

Malezya Teknik Üniversitesi Rektörü Wahid Omar ve Rektör Yardımcısı Nordin Yahaya, Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Refik Polat’ı ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir ortam da gerçekleştirilen ziyaret sırasında yapılan görüşmelere Rektör Prof. Dr. Refik Polat, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Kürtül, Genel Sekreter Doç. Dr. Mücahit Coşkun ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Oya Önalan katıldı. Görüşmelerde öğrenci değişimleri ve iki üniversitenin eğitimde iş birliğinin daha da artırılması konuları ele alındı.

Görüşmeler sonrasında Prof Ir Dr Wahid Omar ve Prof. Dr. Nordin Yahaya, Rektör Prof. Dr. Refik Polat eşliğinde Ay Yıldızlı Stadyumu, Demir Çelik Enstitüsünü ve Kamil Güleç Kütüphanesini gezerek yetkililerden bilgi aldı.Prof Ir Dr Wahid Omar ve Prof. Dr. Nordin Yahaya’nın ziyaretleri Safranbolu gezisinin düzenlenmesi ve Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ın misafirleri onuruna üniversitemize ait Çiçekler Evi Konukevi’nde akşam yemeği vermesi ile son buldu. (Karabukaçıksöz)

  29 Temmuz 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 90438

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.