Yeniceliler Doğalgaz İstiyor

 / İLÇELER

Karabük ve Safranbolu’da doğalgaz kullanımın her geçen gün artması, Eskipazar içinde doğalgaz yapım kararının resmileşmesinin ardından, Yenice’de ilçeye doğalgaz gelmesi için imza kampanyası başlatıldı.

Yenice’de vatandaşların Doğalgaz talebinin artmasıyla birlikte, emekli öğretmen İbrahim Sazoğlu tarafından, “ Yenice’ye doğal gaz istiyoruz “ imza kampanyası başlatıldı.

Emekli öğretmen İbrahim Sazoğlu, başlattığı imza kampanyası ile ilgili olarak, çevremizdeki tüm ilçelerde doğal gaz kullanıldığını dile getirerek açıklamasına şöyle devam etti:“ Doğal gaz hizmetinden çevremizdeki tüm ilçeler faydalanırken, biz Yenice olarak faydalanamamaktayız. Bu imza kampanyasını yaşlı ninelerimiz ve dedelerimiz için, temiz bir çevre için, hava kirliliğinin önlenmesi için ve ormanlarımız yok olmasın diye başlattık. Bu kampanya sırasında en büyük desteği kadınlarımızdan bekliyorum. Konuyu yetkililere iletip destek isteyeceğim. Şimdiye kadar konuştuğumuz insanlar çok olumlu bir yaklaşım gösterdiler. Başarıya ulaşacağımızı umuyorum “ dedi.
(Karabukacıksoz)

  02 Ağustos 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 127736

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.