Yenice ÇPAL'den Büyük Başarı

 / İLÇELER

Yenice Çok Programlı Anadolu Lisesinin hazırladığı proje, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edildi.

Yenice Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin 2017 Yılı Erasmus+ Okul Eğitimi Personel Hareketliliği kapsamında Ulusal Ajansa sunmuş olduğu “Orta Öğretimde Erken Okul Terkinin Önlenmesinde Yenilikçi ve Etkili Yaklaşımlar” projesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edildi.

 3 BİN 500 PROJE ARASINDAN KABUL EDİLDİ.

Türkiye genelinde 2017 yılı Erasmus+ Ana Eylem 1 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği (KA101) programı kapsamında 3 bin 500 projeden 113 proje kabul edilirken, Yenice Çok Programlı Anadolu Lisesinin hazırlamış olduğu proje büyük bir başarı elde ederek kabul edilen projeler arasında yerini aldı.

12 PERSONEL SLOVENYA’DA KURS ALACAK

Proje çalışmaları kapsamında Yenice Çok Programlı Anadolu Lisesinden 12 personel Slovenya’da 1 hafta süre ile eğitim kurumlarında “Okul Terkinin Önlenmesinde” yenilikçi yöntem ve teknikler konusunda kurs alıp, eğitim kurumlarında inceleme yapacak.

İlçe Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Okulumuzun 2016 yılında da Erasmus+ Projesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir. Bu yılda 3 bin 500 proje arasından kabul edilen 113 proje arasına girerek büyük başarı göstermiştir. İki yıl üst üste bu başarıyı gösteren Okulumuza ve projelerde emeği geçen, Yenice Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmenlerini tebrik ediyorum.” dedi.
(Karabukacıksoz)

  04 Ağustos 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 702241

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.