KBÜ`de Yeni Kayıtlar Başlıyor

 / EĞİTİM

Yorucu ve uzun bir çalışma maratonunun ardından ÖSYS sınavı sonucunda Karabük Üniversitesini kazanan öğrencilerin kayıtları başlıyor.

Yeni kayıt yaptıracak öğrenciler 11-16 Ağustos 2017 tarihleri arasında e-devlet üzerinden kayıtlarını yapabilecek. E-devlet üzerinden kayıt yapamayanlar ise 14-18 Ağustos 2017 tarihleri arasında şahsen başvurarak yapabilecekler.

Rektör Polat; “Karabük Üniversitesi ailesine katılan öğrencilerimizi tebrik ediyorum.”

Karabük Üniversitesini kazanan öğrencileri tebrik eden Prof. Dr. Refik Polat; ”Karabük Üniversitesi ailesine katılan ve üniversiteli olma heyecanını yaşayan tüm öğrencilerimizi tercihlerinden dolayı tebrik ediyor, Üniversitemizde gerçekleştirecekleri eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Karabük Üniversitesi olarak “Hiçbirimiz hepimiz kadar iyi olamayız” felsefesiyle hareket eden ve biz olma duygusunu öğrenci ve çalışanlarıyla birlikte yaşayan bir üniversiteyiz. Ayrıca siz öğrencilerimizin her alanda kendilerini geliştirebilmeleri için bütün imkânlarını seferber eden bir üniversiteyiz. Hayatınızın en unutulmaz anlarını yaşayacağınız üniversite yolculuğunuzda akademik ve idari personelimiz ve Karabük halkı olarak her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim. Hepinizi yeniden tebrik ediyor, başarılarla dolu bir eğitim hayatı diliyorum.” dedi.  

  10 Ağustos 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 662503

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.