Safranbolu`dan Kutsal Topraklara

 / İLÇELER

22 Ağustos 2017 Salı Günü ( bugün ) Sabah Saatlerinde Misak-I Milli Demokrasi Meydanında Gerçekleşen Törenle 45 Hacı Adayı Kutsal Topraklara Uğurlandı.

Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer ve çok sayıda vatandaşın katıldığı uğurlama töreni Kuranı Kerim Tilaveti ile başladı. İlçe Vaizi ve Müftü Vekili Mustafa Canlı’nın yaptığı konuşmanın ardından Hacı Adayları yakınları ile vedalaştılar.Kutsal Topraklara gitmek üzere otobüslerine binen Hacı Adaylarına Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Personeli çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Vedalaşmanın ardından kısa bir açıklama yapan Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer ise; “Safranbolu’dan 45 Hacı Adayımız kutsal bir yolculuğa çıkıyor. İnşallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde hac görevinizi yerine getirerek tekrar sevdiklerinize kavuşurlar. Cenabı Hak, Kutsal topraklarda ülkemizin birlik ve beraberliği için, sevdikleri için dualar etmeyi nasip etsin inşallah.  Allah şimdiden hac vazifenizi kabul etsin” dedi.

  22 Ağustos 2017

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 130900

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.