Offroadda Perde Karabük'te Kapandı

 / TÜRKİYE

2017 Türkiye Offroad Şampiyonası, 14-15 Ekim'de Karabük-Safranbolu Otomobil ve Doğa Sporları Arama Kurtarma Derneği (KARDOFF) tarafından Karabük Üniversitesi Çamlıköy mevkiinde yapılan 7. ve son ayak yarışı ile sona erdi.

Kalabalık bir izleyici topluluğu tarafından 2 gün boyunca heyecanla takip edilen organizasyonun ikinci günü, TRTSPOR ekranlarından canlı olarak yayınlandı.

Büyük mücadelelere sahne olan yarış sonunda genel klasmanda  Jeep  Wranglerile  Karabük'ten Erdoğan Kovancı-Halil İbrahim Elieyi ikilisi birinciliğin sahibi olurken, Mitsubishi L200 ile  Ankara'dan İsmail Ayan-Levent Köremezli ekibi ikinci ve  Jeep Cherokee ile  Sakarya'dan Mustafa Saray-Samet Zurnacı ekibi ise üçüncü oldu. Sınıf 2'de Mehmet Birkan-Bekir Sami Başkal ve Sınıf 3'de İsmail Ayhan-Levent Köremezler birinciliğin sahibi olurken, Sınıf 4'ü kazanan ekip Erdoğan Kovancı-Halil İbrahim Elieyi oldu.

Organizasyon sonunda dereceye giren sporculara ödülleri,  Karabük Üniversitesi  Hamit Çepni Salonu'nda düzenlenen törenle,  Karabük Valisi Kemal Çeber,  AK Parti  Karabük  Milletvekili  Burhanettin Uysal ve  Karabük Üniversitesi Rektörü Refik Polat tarafından verildi.

  17 Ekim 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 38659

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.