Karabük'te Silahlı Kavga: 4 Yaralı

 / TÜRKİYE

KARABÜK'te, tekel büfesi işletmecisi Mustafa Eryüksel ile yanında bulunan Selim Kaya ve Hakan Ünsal, otomobilden pompalı tüfekle ateş edilmesi sonucu yaralandı.

KARABÜK'te, tekel büfesi işletmecisi Mustafa Eryüksel ile yanında bulunan  Selim Kaya ve  Hakan Ünsal, otomobilden pompalı tüfekle ateş edilmesi sonucu yaralandı.

Olay, akşam saatlerinde Kurtuluş Mahallesi  Atatürk Bulvarı'nda meydana geldi. İddiaya göre tekel büfesinin karşısına otomobille gelen Burhan Ç., Yasin Ç. ve Murat A., büfe işletmecisi Mustafa Eryüksel ile yanında bulunan  Selim Kaya ve  Hakan Ünal ile bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Tartışma sırasında otomobilin içerisinden tekel büfesine doğru pompalı tüfekle ateş açıldı. Saçmaların isabet ettiği Mustafa Eryüksel ile  Selim Kaya ve  Hakan Ünal yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla  Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. Olay sonrası otomobille kaçan şüphelilerden Burhan Ç. ve Murat A. yakalanırken, Yasin Ç. aranıyor. Soruşturma sürdürülüyor

  18 Ekim 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 28954

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.