AK Parti Karabük İl Yönetimi Belli Oldu

 / TÜRKİYE

Timurçin Saylar’ın istifasının ardından boşalan AK Parti Karabük İl Başkanlığı koltuğuna getirilen Av. İsmail Altınöz’ün ardından, İl Yönetim Kurulu’nu oluşturan isimler belli oldu.

Timurçin Saylar'ın istifasının ardından boşalan  AK Parti  Karabük İl Başkanlığı koltuğuna getirilen Av. İsmail Altınöz'ün ardından, İl Yönetim Kurulu'nu oluşturan isimler belli oldu.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Altınöz, "Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı dava arkadaşlarımızdan teslim aldık ve partimizi, milletimizi, ülkemizi,  Karabük'ümüzü daha ilerileri taşımak için çalışacağız. İl Başkanlığı görevine atandıktan sonra da teşkilat kurma çalışmalarımız başladı ve bugün itibari ile yapılan istişareler neticesinde İl Yönetim Kurulumuzu oluşturduk.  Karabük'ümüze, AK Partimize, Ülkemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Yapılan açıklamaya göre 30 kişilik  AK Parti  Karabük İl Yöneim Kurulu şu isimlerden oluştu; İsmail Altınöz,  Abdullah Ünal, Ali Yaşar, Berat Baykara, Enes Yeşiloğlu, Faruk  Kartal,  Fatih Ustaoğlu, Ferhat Salt,  Hakan Eren, Hasan Demir,  Hatice Çetinkaya, Hızır Yıldız, İbedullah Belke, Mehmet  Mescier,  Mehmet Kul,  Muhammet Kaya,  Muhammet Kaya, Murat  Derecik, Mustafa  Çankaya, Nagihan Erkal, Nurettin Emlik, Nusret Telli, Özlem Özbakan,  Recep Ulu, Saime Öksüzoğlu, Sercan Başkaya, Tevfik  Ayvalık, Yasin Kaplan, Yıldıray Yıldırım ve Zeynep Münteha Gemeç

  01 Kasım 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 357435

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.