Ukrayna Büyükelçisi Sybiha, Karabük Tso'yu Ziyaret Etti

 / TÜRKİYE

Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde Türkiye-Ukrayna Diplomatik İlişkilerinde 25.Yıl Sempozyumuna katılmak üzere Karabük’e gelen Ukrayna’nın Ankara Büyükelçisi Andrii Sybiha, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan’ı ziyaret etti.

Ukrayna Büyükelçisi Sybiha, Karabük Tso'yu Ziyaret Etti, System.String[]
Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde Türkiye-Ukrayna Diplomatik İlişkilerinde 25.Yıl Sempozyumuna katılmak üzere  Karabük'e gelen  Ukrayna'nın  AnkaraBüyükelçisi Andrii Sybiha,  Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Tuncay Özcan'ı ziyaret etti.

TSO Meclis Başkanı Timurçin Saylar ve meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan büyükelçi Sybiha,  Türkiye ve  Ukrayna arasında geçmişten bu yana kendini gösteren stratejik ortaklık boyutunun yanında bölgesel işbirliği için de adımlar atılması gerektiği kaydetti.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Tuncay Özcan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türkiye-Ukrayna arasında yapılan ticaret ve yatırımlardan bahsederek, oda olarak  Ukrayna'nın liman kentlerinden biri olan Odesa'nın Ticaret Odası ile işbirliği için gereken çalışmaların ve araştırmaların başlatıldığını söyledi.

Ziyaret sonrasında karşılıklı hediye takdim edildi.

  03 Kasım 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 732938

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.