Kardemir Köprülü Kavşak toplantısı yapıldı.

 / GÜNCEL

Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü tarafından proje ihalesi yapılan Kardemir Köprülü Kavşak toplantısı Vali Kemal Çeber Başkanlığında yapıldı.
 
Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali Çeber’in yanı sıra Karabük Belediyesi, Karayolları Bölge Müdürlüğü ve 153 Şube Şefliği, Kardemir, Kargaz, Enerjisa, Emniyet Müdürlüğü, DDY, Türk Telekom ve Turkcell Temsilcileri ve diğer ilgililer katıldı.
 
Karabük’te şehir merkezindeki ulaşımı rahatlatacak önemli projelerden biri olan Kardemir köprülü kavşağı’nın projesinin ihale sonucunun kesinleşmesinin ardından inşaat çalışmalarına hızlı bir şekilde başlanacağını ifade eden Vali Çeber, “Kardemir köprülü kavşak çalışmalarına 2018 yılı Ağustos ayında başlayacağız. Kardemir kavşağı çalışmasında ortaya çıkabilecek plan değişiklikleri ilgili talepleri ve yapılması zorunlu hat değişiklikleri ilgili olarak kurumlar nezdinde planlı çalışma ve koordinasyon yapılarak yatırım kararlarının alınabilmesi için bilgilendirme yapılmıştır. Şu an proje ihalesi yapılarak proje firmasına verilen kavşak ile ilgili sürecin sorunsuz yürütülebilmesi için bölgede alt yapı yatırımları olan kurumlarımızın ihtiyaç ve taleplerini dikkate alarak iletişim ihtiyacının bugünden başlayarak giderilmesi gerekmektedir.”diye konuştu.

  09 Kasım 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 66510

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.