Vali Çeber'den, Engelli Muhammet'e Beşiktaş Forması

 / GÜNCEL

Karabük Valisi Kemal Çeber, yüzde 80 ağır engelli olan ve koyu Beşiktaş taraftarı olan 10 yaşındaki Muhammet Yılmaz’ı evinde ziyaret ederek Beşiktaş forması hediye etti.

Karabük Valisi Kemal Çeber, yüzde 80 ağır engelli olan ve koyu  Beşiktaş taraftarı olan 10 yaşındaki  Muhammet Yılmaz'ı evinde ziyaret ederek  Beşiktaş forması hediye etti.

Vali Kemal Çeber beraberinde Vali Yardımcısı  Barboros Baran, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Canbaz ile birlikte engelli çocukları bulunan Mustafa Yılmaz ve Hakkı Ünsal'ı evlerinde ziyaret etti.

İlk olarak Öğlebeli Mahallesinde ikamet eden Mustafa ve Şengül Yılmaz'ı evinde ziyaret eden Vali Çeber ailenin yüzde 80 ağır engelli oğlu 2007 doğumlu Muhammet ile yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti. Koyu bir  Beşiktaştaraftarı olan Muhammet'e  Beşiktaş forması hediye eden Vali Çeber eğitim hayatında Muhammet'e başarılar diledi.

Ziyaretine Hakkı ve Emine Ünsal ailesi ile devam eden Vali Çeber ailenin zihinsel engelli 30 yaşındaki kızları Özlem Ünsal'ı evinde ziyaret ederek aile ile bir süre sohbet etti. Devlet olarak her zaman engelli çocukların ve ailelerinin yanında olduklarını ifade eden Vali Çeber, "Her zaman engelli vatandaşlarımızın ve ailelerinin yanındayız. Engelsiz bir yaşam için elimizden gelen her türlü yardımı yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz." dedi.

Türkiye Sakatlar Derneği  Karabük Şubesini de ziyaret eden Vali Kemal Çeber, Dernek Başkanı  Muhittin Yılmaz ve Dernek üyeleri ile bir süre sohbet etti. Derneğin çalışmaları hakkında bilgiler veren Dernek Başkan Yılmaz nazik ziyareti için Vali Çeber'e teşekkür etti.

  25 Kasım 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 814853

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.