Tony Popovic: Finali yapamıyoruz

 / SPOR

Süper Lig’in 14. haftasında sahasında Göztepe’ye 1-0 mağlup olan Kardemir Karabükspor’un teknik direktörü Tony Popovic, iyi mücadele ettiklerini ancak galibiyete ulaşamadıklarını belirtti.

Süper Lig’in 14. haftasında sahasında Göztepe’ye 1-0 mağlup olan Kardemir Karabükspor’un teknik direktörü Tony Popovic, iyi mücadele ettiklerini ancak galibiyete ulaşamadıklarını belirtti.

Popovic, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, sonucun üzücü olduğunu ifade etti.

Göztepe karşısında maçı kontrol ettiklerini dile getiren Popovic, mücadeleyi şöyle değerlendirdi:


"İyi olan takım bizdik. Sahada futbolun doğrularını yapan bizdik, fakat rakibimiz bir kere geldi ve o fırsatta da golü attı. Topu kaleye sokamıyoruz. Bir şekilde gol olmuyor. Tabii ki hayal kırıklığı yaşıyoruz, üzgünüz. Futbolcularım soyunma odasında çok sessizlerdi. Onlarca korner attık, ofansif olarak çok iyi işler yaptık, fakat bir türlü topu ağlara gönderemedik. Golü yedikten sonra oyuncularım hiçbir şekilde motivasyon düşüklüğü yaşamadı. Oyunu devam ettirdik, savaşmaya devam ettik. Şanssızlığımız var, biraz da bitiricilik konusunda sıkıntı var. Finali yapamıyoruz. Ama şu an için yapacak bir şey yok, savaşmaya devam edeceğiz. Atiker Konyaspor maçına, haftalardır çok savaşıp da bir şekilde alamadığımız galibiyeti elde etmek için çıkacağız."
Zorlu bir süreçten geçtiklerini vurgulayan Popovic, "Gerek idmanlarda, gerek maçlarda futbolcularım ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar ve hiçbir şekilde bana bu durumdan etkilendiklerini hissettirmiyorlar. Son 3-4 maça baktığımızda rakibimiz tehlikeli 2-3 şut atıyor, biz defalarca rakip kaleye gidiyoruz, futbolcularım defalarca deniyor bir şekilde olmuyor. Şu an sadece önümüze bakmak zorundayız ve çalışmaya devam etmek zorundayız." ifadelerini kullandı.

  03 Aralık 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 436102

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.