Saylar'dan Hakkındaki İthamlara Cevap

 / İLÇELER

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara cevap veren AK Parti Karabük eski İl Başkanı Timurçin Saylar, “Meyve veren ağaç taşlanır” dedi.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara cevap veren AK Parti Karabük eski İl Başkanı Timurçin Saylar, "Meyve veren ağaç taşlanır" dedi.

Çaylı'nın FETÖ ile bağlantılı olan ve KHK kapsamında kapanan KASİAD'ın ikinci başkanı olduğunu ve birinci başkanın tutuklu olduğu yönünde açıklamaya açıklık getiren Saylar, " Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bunlar devlete operasyon yapıyor, haşhaşi dediği gün 17 Aralık 2013 tarihinde KASİAD adındaki dernekten elden istifa ettim. Ardından Karabük 1. Noterliğinden 31.12.2013 tarihli ve 0120 yevmiye numarası ile noterden resmi olarak da istifa ettim. AK Parti olarak bizim kamuoyu önünde polemiğe girme gibi örfümüz bulunmamaktadır. Cumhurbaşkanlığı halk oylamasında, 7 Haziran ve 1 Kasım genel seçimlerinde 16 nisan halk oylamasında, teşkilatlarımızla partimiz ve davamız için nasıl çalıştığımızı Karabük halkı, basını ve kamuoyu bilmektedir. Ayrıca 15 Temmuz hain FETÖ darbesinde akşam 22.30'da meydanlara inen teşkilatımız, Karabük halkı, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte il başkanlığımızın önünde, kent meydanı ve valilik'te devletimizin ve cumhurbaşkanımızın yanında yer aldığımızı sosyal medya ve görsel basında bilinmekte ve görülmektedir. Kısaca hain FETÖ yapısı ile nasıl mücadele ettiğimizi "gereğini yaptığımızı" genel merkezimiz, milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve Karabük kamuoyu bilmektedir" ifadelerine yer verdi.

  17 Ocak 2018

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 231708

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.