Mezuniyetlere Teşekkür Mesajı

 / EĞİTİM

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, mezuniyet törenlerine gösterilen yakın ilgi ve alakayla ilgili bir teşekkür mesajı yayınladı. Refik Polat, mesajında şunları söyledi: 

Saygıdeğer çalışma arkadaşlarım, değerli veliler, sevgili öğrenciler ve çok kıymetli Karabüklüler,
 
Karabük Üniversitesi’nin 10’uncu kuruluş yılına yakışır şekilde 2016 – 2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’ni başarıyla ve sorunsuz bir şekilde tamamlamanın gururu, mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz.
 
Bu yıl bir farklılık yaparak mezuniyet törenlerimizi dört güne yaydık ve ilçeler de dahil olmak üzere her bir fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulumuzun mezuniyet coşkusunu ayrı ayrı yaşadık. 10 Fakülte, 7 Meslek Yüksekokulu ve 1 Yüksekokul olmak üzere gerçekleştirdiğimiz toplam 12 mezuniyet töreniyle 7.097 öğrencimizi geleceğe uğurladık.
 
Törenlerde öğrencilerimiz bir yandan mezuniyet sevincini, diğer yandan arkadaşlarından ve hocalarından ayrılmanın hüznünü yaşadı. Törenlere, öğrencilerimizin ve değerli ailelerinin yoğun ilgisi ve katılımı bizleri son derece mutlu etti. Kıymetli velilerimiz büyük bir özveriyle ve titizlikle hazırlanan mezuniyet töreninden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ben başta bu güzelliği bizlere yaşatan sevgili mezun öğrencilerimize ve onların her daim yanlarında olan, desteklerini esirgemeyen değerli ailelerine teşekkürü bir borç biliyorum. Mezun öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılı bir gelecek diliyorum.
 
Karabük Üniversitesi ailesi olarak mezuniyet töreni konusundaki çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle, özverili bir şekilde yürütmeye özen gösterdik. Bu süreçte görev alan siz değerli mesai arkadaşlarım; rektör yardımcılarından dekanlarımıza, bölüm başkanlarından öğretim elemanlarımıza, müdürlerimizden yardımcılarına ve program sorumlularına, daire başkanlarından diğer idari çalışanlarımıza, güvenlik görevlilerimize ve tüm personelimize teşekkür ediyorum.
 
Sayın Valimiz başta olmak üzere destek veren tüm kamu ve kuruluşlara, kıymetli Karabük esnafımıza, dolmuş ve taksi şoförlerimize, katkı sunan tüm herkese yürekten şükranlarımı sunuyorum.
 
Henüz genç ama dinamik bir Üniversite olan Karabük Üniversitesi, her kesimden aldığı güç ve destekle büyümeye devam edecek ve daha nice mezuniyet törenleri ile ülkemize başarılı mezunlar vermeye devam edecektir.
 
Saygılarımla,
 
      Prof. Dr. Refik POLAT
      Karabük Üniversitesi Rektörü

  15 Mayıs 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 657485

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.